Підвісна стеля у Києві
Підвісні стелі є одним із найпопулярніших способів покращення інтер'єрів. Вони зустрічаються в будинках і квартирах, офісних приміщеннях, магазинах і так далі.
Як і будь-які види конструкцій, такі стелі мають низку своїх плюсів та мінусів. Докладніше про це ми й поговоримо нижче.
Переваги використання підвісної стелі в інтер'єрі
Головною перевагою підвісної системи стало те, що вона легко приховує всі дефекти перекриттів. А це означає, що при проведенні робіт вам не потрібні додаткові зусилля на вирівнювання та усунення недоліків.
Крім того, стеля підвісна чудово приховує всі електропроводки, труби та інші комунікації. Що також дуже зручно, особливо якщо вам із якоюсь періодичністю потрібно буде проводити очищення/заміну працюючих елементів.
Якісно зроблене покриття дозволить створити область, що притягує погляд. Багатий асортимент деталей, що відрізняються між собою за формою, кольором, текстурою – дозволять сформувати основу, яка максимально відповідатиме конкретному типу приміщення.
Особливо варто згадати такі моменти:
- ціна підвісної стелі невисока і доступна для багатьох клієнтів;
- при правильній експлуатації обробка простоїть довгі роки;
- вирішивши купити підвісні стелі, ви зможете встановити на них світильники різної потужності та розмірів (від точкових до великих люмінесцентних ламп).
Є цей вид оформлення і свій недолік. Полягає він у зменшенні висоти приміщень.У спорудах із високими стелями цей нюанс навряд чи завдасть незручностей, а от у кімнатах з малою висотою – втрата рівня може відчуватися сильніше.
Різновиди підвісних стель та його комплектуючих
Підвісна система складається з таких комплектуючих:
- Профіль для стелі. З цих деталей формується каркас. Сюди входять несучі та поперечні рейки, які монтуються на перекриття та утворюють основу для заповнення плитками.
- Плити для стелі. Виконуються з мінерального волокна, металу, пластику та інших матеріалів. Надходять на ринок у різних розмірах, кольорах та фактурах. Зустрічаються матові та глянцеві рішення, однотонні та з малюнком, перфоровані.
- Кріплення для стелі. Допомагає зафіксувати систему на поверхні та з'єднати окремі частини між собою. Майстрам у роботі обов'язково знадобляться – підвіси, CD-з'єднувачі, скоби, спиці-гачки та інше.
Вартість підвісної стелі буде залежати від різновиду конструктиву, що застосовується. На сьогоднішній день популярними залишаються:
- Каркасні конструкції з обшивкою. Складається з оцинкованого профілю, панелей із МДФ або пластику.
- Плиткові. Є традиційним рішенням для офісів, складів. Сюди входять системи Армстронг, Грильято та інші.
- Касетні. Збираються з каркасу та металевих касет із протикорозійним покриттям.
- Рієчні. Тут на стартовий профіль замикаються довгі прямокутні рейки.
Популярні бренди підвісної стелі на Буд24
Відомими виробниками товарів вважають Amf, Armstrong. АМФ випускає комплекс позицій, які розраховані на швидке та зручне з'єднання між собою. А компанія Армстронг виготовляє безліч плит за різною ціною, націлених на певні запити. Це можуть бути гігієнічні, акустичні та інші види панелей.
Встановлення підвісної стелі
Перед початком робіт потрібно купити всі витратні матеріали. Далі проводяться виміри та виконується розмітка.
Тепер можна перейти до збирання каркаса. Першим кріпиться напрямний профіль по периметру. До нього приєднується несучий.
Тому встановлюються рейки та світильники. Наприкінці монтажу в зібрану основу укладаються плити.
Як купити підвісну стелю в Києві?
Замовити підвісну стелю ціна якого буде найнижчою – ви можете у нашому інтернет-магазині Буд24. Тут ви швидко зберете кошик у режимі онлайн.
Знайти всі необхідні товари вам допоможе вбудована пошукова система. Якщо ви визначилися з позицією, просто клікайте на неї і додавайте в загальний список покупки. Доставку по місту та області здійснюємо нашою службою кур'єрів.