Клей для каменю у Києві
Натуральний та штучний камінь – користуються чималим попитом у будівництві. Таке оздоблення вважається довговічним. І плюс до всього вона завжди солідно виглядає.
Встановлюють елементи за допомогою спеціального клейового складу. Якому саме надати перевагу, спробуємо розібратися далі.
Спеціальний клей для каменю: особливості та переваги використання
Перед тим як перейти до монтажу витратних матеріалів, важливо розібратися з їхньою специфікою. З природним каменем все ясно – це натуральні матеріали, сформовані різальним шляхом. Штучний же виробляють за допомогою змішування різного виду сировини.
Клей для натурального каменю повинен формувати міцне з'єднання, оскільки ним фіксуються деталі із значною вагою (керамограніт, мармур, травертин). Крім того, природна основа для оздоблення містить пори. Цей фактор впливає на поглинання, а також зовнішній вигляд сировини в процесі експлуатації.
Клей для штучного каменю обов'язково повинен відповідати сполучній речовині самого матеріалу. Бо інакше досягти надійного закріплення не вдасться.
Всі ці особливості вже врахували сучасні виробники. На полиці будівельних магазинів вони постачають клейові склади, що відрізняються:
- високою силою адгезії;
- швидким періодом висихання;
- стійкістю до зовнішнього середовища (температури, вологи тощо);
- невисока ціна;
- широкою палітрою кольорів.
Різновиди клею
Придбати клей для граніту та інших порід можна у готовому до застосування та сухому видах.
Продукція буває: бежевою, білою, прозорою, сірою. Кольорові розчини тут призначені для укладання фактурної основи, щоб не впадати у вічі і не порушувати монолітності.
Залежно від місця проведення товари поділяються на: клей для каменю для зовнішніх робіт, для внутрішніх та універсальний.
Який вибрати клей по складу, сезонності та моделі?
На склад потрібно звернути увагу насамперед. Адгезиви для кам'яної кладки поділяють на дві групи:
- Цементний. Основним компонентом є білий/сірий цемент. Витратники даного типу випускаються для натурального та штучного каменю. Клей із цементу забезпечує міцне з'єднання з поверхнею, добре переносить несприятливі погодні умови.
- Полімерний. Виконується з епоксидної смоли, поліуретану. Такі засоби хороші для будь-якого варіанта оформлення. Суміш для натурального каміння – завдяки високій пластичності здатна компенсувати зміни параметрів. Розчин для штучного каменю виробляється на акрилових смолах. Тим самим підвищуючи міцність та стійкість до коливань температури.
При виборі товару варто також враховувати характеристику сезонності. Всесезонний тип продукції вміщує діапазон плюсових температур. Якщо ж матеріал використовуватиметься на вулиці, краще вибирати зимовий.Клей для каменю морозостійкий - добре проявляє себе навіть при низьких показниках (до -15 ° C) і не дозволяє тріскатися плитці.
Популярними модифікаціями серед покупців стали моделі: СМ-117 та ПП-012. Вироби робляться з додаванням спеціальних модифікаторів та мікроволокон. І підходять для проведення робіт по вертикальних/горизонтальних площинах усередині та зовні будівель. Також у магазині широкий асортимент клею для керамограніту та великий вибір клею для лінолеуму.
Популярні бренди клею для каменю на bud24.com.ua
Ceresit, Полімін, Siltek – компанії, які успішно заявили про себе та активно випускають продукцію найвищої якості. Виробники чітко відстежують сучасні тенденції та пропонують клієнтам удосконалені продукти, які помітно полегшують виробництво.
Запорука успішного монтажу
Перед використанням клей бажано зберігати у вертикальному положенні не менше доби. Так ви позбавитеся бульбашок повітря, які можуть знизити міцність шва.
Вихідна поверхня обов'язково очищається та знежирюється. Клейовий шар краще наносити товщі, ніж при укладанні керамічної плитки. Роботу зі склеювання потрібно проводити протягом 10-15 хвилин.
Чому варто купити клей для каменю в нашому магазині у Києві?
Щоб отримати клей для плитки, каменю та інші суміші, вам не потрібно їздити по всьому місту. Оформлення замовлення в інтернет-магазині Буд24 займе мінімум вашого часу.
Для цього достатньо натиснути кнопку “Купити” або “Швидке замовлення”, або просто зателефонувати менеджеру. Після чого ми зробимо доставку в найкоротші терміни прямо до вашої оселі.