Газоблок у Києві
Газобетонний блок є невід'ємною частиною сучасної інфраструктури. Унікальний вид матеріалу кладки відповідає трендовим тенденціям у плані енергозбереження та екологічності. Перед його покупкою важливо ознайомитися з існуючими типами та характеристиками, щоб точно визначитися із правильним розхідником.
Переваги газоблоків у порівнянні з іншими будівельними матеріалами
Передусім давайте визначимося як робиться і з чого складається газобетонний блок.
Виріб складається з: цементу, піску, вапна та спеціальних газоутворювачів. Додатково суміш може входити певну кількість золи, шлаку або промотходов.
Тут при виробництві, газоутворюючі реагенти починають свою реакцію, в результаті чого в основі утворюються пори. Саме вони і надають товару високих показників звуко- та термоізоляції.
Крім того, купити газобетонні блоки можна автоклавного (сушаться в камері) та неавтоклавного (просихає сам) варіантів. У приватній забудові найчастіше використовують перший тип.
Газобетон ціна якого залишається вигідною для більшості клієнтів має низку переваг у порівнянні з іншими будматеріалами:
- Легкість. Комірчаста структура не створює підвищеного навантаження на фундамент. А водночас і зменшує витрати на доставку. У той час як цегла йде в кілька разів важче.
- Проста кладка за допомогою спеціального клею для газоблоку та прискорені темпи виробництва. Сировина піддається легкому різанню під різним кутом.А отримана точна геометрія з ідеальними параметрами дозволяє укладати елементи без додаткової обробки, наприклад на відміну від пінобетону.
- Пожежностійкість. Газобетон відноситься до категорії негорючих матеріалів. Він витримує дію вогню загалом від 3 до 5 годин. І вважається на порядок безпечнішим, ніж пінополістиролбетон та дерево.
- Вартість газоблоку. Загальні витрати на зведення цегляної основи будуть у кілька разів вищими. Вигідна ціна газоблоку обумовлена масовістю виробництва, доступністю, швидкістю перевезення та укладання.
- Довговічність. Зовнішні стіни з газобетонних плиток мало чим поступаються будинкам з цегляними або бетонними панелями. Їхній прогнозований термін експлуатації становить 125 років.
Як правильно вибрати розміри та щільність матеріалу?
Для того, щоб потрібний вид будівлі був зроблений якісно та надійно, слід спочатку правильно підібрати блоки за призначенням.
Газоблок можна купити різний за маркою. Позначення “D” у назві вказує на густину. Відповідно, що вище буде показник, то міцніше сам елемент. Але при цьому чим щільність вища, тим вона холодніша.
Розрізняють такі маркування:
- d300 – використовують як утеплювач;
- газоблок d400 – оформляють отвори, теплоізолюють приміщення;
- газоблок d500 – підходить для будівництва стін;
- d600 – ідеальний для будівництва об'єктів з вентильованими фасадами.
Газоблок ціна якого формується ще й габаритами, що випускаються – в цілому визначає вартість будівництва. В умовах українського клімату рекомендується придбати газоблочну продукцію з показником ширини – від 300 мм (для зовнішнього облаштування).
Для внутрішніх перегородок бажано брати габарити: шириною 100, 125 або 150 мм із високою щільністю. Ці значення можуть забезпечити належну звукоізоляцію між кімнатами.
Популярні бренди газоблоку на bud24.com.ua
UDK газобетон є найбільшим виробником автоклавних розхідників у східній Україні. На заводі використовуються лише сучасні технології, а також високоякісна сировина.
Стоунлайт газобетон також є найбільшим постачальником магазину. І забезпечує покупців сертифікованими товарами із актуальною ціною.
Що потрібно знати під час кладки блока газобетонного?
Вирішивши купити газобетон, рекомендуємо вивчити і основні поради щодо його укладання.
У процесі роботи положення блоків суворо контролюють спеціальним схилом або стрімким рівнем. А рихтування виконують киянкою.
Ряди потрібно обов'язково перев'язувати між собою. Вертикальний шов має бути на відстані не менше ніж 10 см від шва ряду під ним. Усі нерівності затираються теркою.
Як купити газоблок у Києві?
Інтернет-магазин Буд24 постачає продукцію в будь-якому обсязі. Просто складіть замовлення на потрібні позиції і ми привеземо їх на будмайданчик.
Також можна замовити маніпулятор для великогабаритних і важких будівельних матеріалів таких як газоблок, шлакоблок або цегла.. У нас ви знайдете все необхідне для ремонту, не виходячи з дому.