Профіль для стелі у Києві
Жоден ремонт не обходиться без обробки стелі. Сьогодні є чимало варіантів його оформлення. А одним із найбільш практичних та актуальних пристроїв залишається – складання підвісної системи.
З технічної точки зору це каркас який кріпиться до перекриття та облицьовується плитами. Сьогодні ми детальніше розглянемо профіль для підвісної стелі та її роль в організації стельового покриття.
Які переваги профілю для стелі?
Профіль підвісної стелі є одним із найпоширеніших елементів С-подібного типу. Він призначений для формування надійної каркасної основи.
Профільні деталі спеціально розраховані під кріплення полотен із ГКЛ та інших матеріалів, забезпечуючи при цьому оптимальну жорсткість конструктиву. Вони дозволяють збільшити швидкість оздоблювальних робіт, заощадити будматеріал.
З ними ви за короткий проміжок часу зможете вивести ідеально гладку площину вгорі. І зробити це прямо на чорновій основі.
Купити профіль для підвісної стелі можна практично у будь-якому будівельному магазині. Їхні стандартні типорозміри спеціально розраховані на швидке складання окремих частин.
До переваг профілів стельових можна віднести:
- невелика вага;
- висока міцність виробів;
- гнучкість і податливість (завдяки чому можна реалізувати найрізноманітніші ідеї);
- стійкість до води, вогню, кислот;
- загальнодоступну ціну;
- тривалий термін служби.
Підвісна стеля профіль легко обробляти, так що з установкою можна впоратися навіть самостійно. Для цього потрібно лише мати відповідний інструмент та певне розуміння у послідовності робіт. Також під підвісною стелею можна сховати труби, проводку та інші комунікації.
Що потрібно знати під час вибору профілю?
Готова стельова конструкція може створюватися у будь-якій формі. Включно з багатоярусними структурами.
А правильний вибір деталей має виконуватися з урахуванням головних показників товару:
- основи матеріалу;
- товщини стінки;
- довжини виробу.
Профіль до підвісної стелі робиться із пластику, алюмінію або оцинкованої сталі.
ПВХ представник характеризується твердістю, міцністю та легкою вагою.
Алюмінієвий розхідник – найпоширеніший. Він одночасно жорсткий та міцний, а також легкий.
Сталевий варіант зустрічається рідше, але при цьому має найбільшу міцність.
Товщина товару безпосередньо визначає здатність профілю, що несе. Для житлових зон з невеликою площею покриття зазвичай достатньо показника 0,4 мм. Для кімнат з високим рівнем вологи або при монтажі стелі складної конфігурації рекомендується використовувати профіль товщиною 0,6 мм.
Довжина смуги профілю йде стандартною – по 3 або 4 метри. Зустрічається також 6-метровий різновид. Для скорочення кількості відходів краще купувати продукцію найбільшої довжини. Адже за потреби її завжди можна скоротити.
Популярні бренди профілю на bud24.com.ua
Найвигідніші рішення представлені виробниками фірм Amf та Kraft. Їх товари відрізняються вигідними цінами, широким асортиментом зразків та гарною якістю.
Правила монтажу профілю
Від того, як майстер збере основу, залежить зовнішній вигляд і стійкість стелі. Тому, приступивши до справи, радимо дотримуватися поетапності дій.
Спочатку проводиться розмітка вихідної площини. Рівнем визначається потрібна висота. А потім від неї відбивається лінія за периметром приміщення.
Далі кріпляться напрямні профілю. Крок між планками становить приблизно 400-600 мм. А потім приєднуються прямі підвіси за допомогою дюбель-цвяхів.
Потім в профіль, що несе, вставляється напрямний і фіксується спеціальними замками.
Наприкінці – перед укладанням плит стельових, рівнем перевіряється рівність всього зібраного каркасу.
Як купити профіль для стелі у Києві?
Завершити оздоблювальні роботи з ремонту можна у найкоротший період. Для цього сформуйте список з необхідних деталей, будматеріалів та перейдіть на сайт інтернет-магазину Буд24.
Зробіть замовлення прямо на майданчику або залиште свій номер для зворотного зв'язку. Доставимо вашу покупку по місту та області найближчим часом.
Пропонуємо також послуги вантажників. Детальніше про це читайте на сторінці “Доставка”.