Профіль звукоізоляційний у Києві
Часто комфортна атмосфера всередині приміщень стає неможливою без грамотної системи звукоізоляції. Для вирішення цієї проблеми, як правило, організовують каркасні гіпсокартонні облицювання поверхонь стін та стелі. Цей метод досить простий і ефективний, проте він передбачає застосування спеціальних звукоізоляційних кріплень.
Як звукоізоляційний MW профіль допомагає покращити акустику у вашому приміщенні?
Укладання шумоізолюючих листів паралельно із традиційними виробами для фіксації – гроші на вітер. Від стінових перегородок і перекриттів звук буде передаватися через простий металеве кріплення прямо на гіпсокартон або магнезитові плити. І поширюватися по кімнаті.
Уникнути цього допоможе спеціальний звукоізоляційний профіль. Виріб є конструктивним елементом, який випускається для систем сухого будівництва. Він має М-подібну форму, завдяки якій можна значно знизити передачу звукових хвиль через гіпсокартонні огородження.
У конструкції MW профілю посередині є поздовжня перегородка, яка забезпечує додатковий захист від вібрації, шумів. Вона відповідає за міцність будматеріалу. В основі також передбачені отвори, через які можна пропускати кабелі та трубопроводи.
Складання каркасу з використанням mw профілю:
- забезпечує щільну стиковку елементів без зазорів;
- покращує звукоізоляційні властивості конструктиву;
- значно полегшує роботу майстру під час встановлення.
Профіль акустик має попит при складанні міжкімнатних перегородок у звичайних будинках і квартирах. А також у концертних залах, на виставкових стендах та інших місцях, де потрібна підвищена звукоізоляція.
Технічні характеристики, на які варто звернути увагу при виборі профілю
Всі профілі спочатку об'єднані у комплекти. Це потрібно для того, щоб їх було найпростіше підбирати під конкретні завдання. Адже стійкова та напрямна деталі повинні чітко збігатися по ширині, щоб утворити міцну систему.
Профіль mw був створений як здвоєний різновид звичайного стійкового. Працює він з комплектами в парі - 75 або 100. І має відповідний переріз 75х50 або 100х50 мм.
Вирушаючи за покупкою, ми рекомендуємо вам звернути увагу на такі параметри:
- Матеріал. Найпоширенішим та бюджетним варіантом стане оцинкована сталь. Але якщо потрібно провести облицювання в кімнатах із високим рівнем вологи – краще брати товар виконаний із алюмінію.
- Виробник. Робіть вибір на користь відомих брендів, оскільки вони дотримуються високих стандартів виготовлення продукції. Їхні вироби точно відповідатимуть вимогам щодо товщини металу. Значення якого має бути не менше ніж 0,6 мм.
Шумоізоляційний профіль проводиться з довжиною 3 або 4 метри (рідше 6 метрів). Замовляючи необхідну одиницю, орієнтуйтеся на те, щоб кількість нарощування довжини була мінімальною. Наприклад, для простінка завдовжки 3,5 м – купуйте профіль 4 м, а зайве можна обрізати.Так ваш каркас буде надійнішим. Також у магазині широкий вибір CD, CW профілів та великий асортимент UD, UW профілів.
Поради щодо встановлення профілів
Звукоізоляція поверхонь передбачає комплексний підхід до роботи у кілька етапів. Тут спочатку потрібно подбати про підготовку ділянки.
Сторонні звуки легко проходять через різні дефекти основ, а тому фахівці радять вирівняти нерівності з перепадами понад 10 мм.
Далі, профіль звукоізоляційний монтується з відповідним за типорозміром напрямним – на стіну, де проведено розмітку. Направляючий елемент краще фіксувати шуруповертом і саморізами, а стоєчний - саморізами з пресшайбою в точках зустрічі направляючої і профілю.
Де купити профіль для звукоізоляції у Києві за вигідною ціною?
Товари за вигідною вартістю, сформованою безпосередньо виробником – ви знайдете на майданчику інтернет-магазину Буд24. Пропонуємо клієнтам один із найширших асортиментів будівельних матеріалів, зібраний в одному місці.
Щоб створити кошик із необхідними позиціями – перейдіть на сайт та клацніть кнопку “Купити”. Або зв'яжетесь з нами через телефон – для формування замовлення. Після підтвердження доставимо вашу покупку транспортом нашої кур'єрської служби – будь-якої точки по Україні.