Саморізи у Києві
Без застосування будівельних кріплень не обходиться жодне масштабне будівництво або дрібний ремонт. Дюбель шуруп давно вважається універсальним елементом і повсюдно використовується в багатьох роботах.
Зазначимо, що для кожної конкретної ситуації бажано купувати саме той метиз, який здатний повноцінно впоратися з покладеними на нього завданнями. Як його вибрати – розповідаємо нижче.
Переваги саморізів у порівнянні з іншими кріпленнями
Саморізи – це кріпильні гвинти, призначені для швидкого з'єднання різних будматеріалів. Їх металевий стрижень випускається з різьбленням та загостреним кінцем. Що дозволяє самостійно нарізати канавки під час вкручування в основу.
На відміну від звичайних шурупів та цвяхів, саморізи ціна яких є загальнодоступною:
- Не вимагають засвердлювання. Саморіз за рахунок наконечника у формі свердла сам врізається в матеріал і попутно закріплюється завдяки виткам. Так що для його встановлення немає необхідності свердлити отвір. Тоді як при монтажі більшості інших елементів – майже завжди обов'язкове попереднє свердління.
- Мають високу міцність. Саморізи виготовляються з дроту з великим вмістом вуглецю. В результаті виходять деталі із високою міцністю на стиск. Але при цьому вони досить тендітні, тому стандартні цвяхи краще справлятимуться з навантаженнями “на зсув”.
- Виділяється наявністю різьблення по всій довжині. У саморізів витки нанесені на весь стрижень, аж до самого капелюшка.Ця особливість впливає на поліпшене закріплення в підставах при закручуванні. У той час як прості саморізи йдуть з гладким стрижнем під капелюшком. І підходять лише для стяжних з'єднань.
- Зручні для кріплення листових матеріалів, таких як фанера або магнезитова плита.
Вирішивши саморізи купити ви завжди зможете знайти ним застосування. Метизи міцно скріплять гіпсокартон з дерев'яною/металевою поверхнею, підійдуть для монтажу покрівельних матеріалів/листового металу, з'єднання окремих частин меблів, оздоблення фурнітури.
Самонарізні фіксатори також можна використовувати повторно. А у роботі з ними не буде проблем навіть у новачків.
Основні типи та розміри
Саморізи представлені в широкому розмірному ряді. Щоб правильно вибрати довжину, орієнтуйтеся на те, що вкручений наконечник не повинен виступати за поверхню основи. Ідеальним вважається, якщо він не сягає 5-6 мм до краю матеріалу.
При підборі товщини – важливо враховувати величину навантаження. Оптимальною вважається товщина 42 мм. Для складання деталей з більшим навантаженням або монтажу важких елементів на вертикальні поверхні – беріть шурупи по 6 мм і більше.
Також можна купити саморізи оптом різні за призначенням та сферою застосування. До основної класифікації входять такі різновиди:
- саморізи по дереву;
- саморізи по металу;
- саморізи з гіпсокартону;
- покрівельні (з ущільнювальною шайбою)
- універсальні (з потайною головкою) та інші.
Популярний виробник шурупів на bud24.com.ua
За кількістю продажів найкращими фірмами-виробниками стали Knauf, Koelner. Для випуску розробники беруть високоякісну сировину та добре захищають її цинковим, фосфатним або оксидним покриттям.
Як правильно свердлити та закручувати саморізи?
Технологія вкручування саморізів проста. Для початку на поверхні роблять поглиблення. Потім в нього вставляють метиз і закручують доти, поки він повністю не закріпиться. Сила вкручування у процесі роботи збільшується, а до кінця – знижується. Так ви уникнете пошкодження капелюшка.
При введенні деталі в бетон – додатково скористайтесь дюбелями. А працюючи з металом або деревом, попередньо проробіть отвір меншого діаметру, а потім вкрутіть саморіз шуруповертом на середній швидкості.
Чому варто купити саморізи у Києві у нас?
Замовити всілякі саморізи оптом можна в одному місці. Наш інтернет-магазин Буд24 пропонує найнижчі ціни на товар та швидку доставку власною кур'єрською службою.
Якщо у вас виникли якісь труднощі чи питання щодо вибору – ми завжди проконсультуємо вас у зручному режимі. Телефонуйте прямо за номером або пишіть в чаті онлайн.