Стельовий гіпсокартон у Києві
Нудна біла стеля відживає свій вік, а заклеєні вгорі шпалерами квартири – давно перейшли до ряду примітивних.
Швидко та ефектно оформити верхню частину допомагають підвісні системи. Для їх облаштування необхідно купити стельовий гіпсокартон. Як вибрати потрібний варіант - обговоримо далі.
Переваги та застосування стельового гіпсокартону
Передусім гіпсокартон на стелю дозволяє досягти ідеально рівної поверхні. Ні для кого не секрет, що гладка і однорідна площина в наших будинках зустрічається досить рідко. А перепади висоти іноді сягають 8-10 сантиметрів.
З гіпсових листів ви зможете побудувати однорівневі та багаторівневі системи. Їхня різна форма прикрасить будь-який вид приміщення.
Давайте детальніше розглянемо й інші причини, які посприяли тому, що гіпсокартон стеля стала одним з основних варіантів оформлення:
- Простота у монтажі. Плити є чудовою альтернативою довгому вирівнюванню вручну.
- Швидка збірка. Установка проводиться дуже оперативно, без зайвого сміття та бруду. А проведення робіт під силу навіть недосвідченій людині.
- Додаткова звукоізоляція. Крім того, що створений прошарок сам по собі перешкоджає поширенню звуку, ви зможете ще й заповнити порожнечу між обшивкою і перекриттям - звукоізоляційними матеріалами.
- Екологічність. Основа з картону та гіпсу безпечна для здоров'я та не виділяє шкідливих речовин.
- Варіативність.У гіпсокартонних стелях безпроблемно встановлюють будь-які освітлювальні прилади. Дизайнери вміло комбінують: люстри, стрічки зі світлодіодів та точкові світильники.
- Практичність. Під таку основу можна сховати всі комунікації.
Крім того, ціна стельового гіпсокартону несуттєва в порівнянні з його можливостями. Вміле його використання дозволить: приховати чи обіграти несучі балки, змінити геометрію кімнати, додати функціональності окремим елементам тощо.
Як вибрати гіпсокартон для стелі?
Гіпсокартонні листи підходять для приміщень будь-якого призначення. Будь-то – дитяча, ванна, кухня або вітальня. Важливий момент – який розхідник краще купити у кожному окремому випадку.
Стеля через специфічне розташування вимагає особливої уваги при виборі. Тут важливі критерії:
- Функціональність. Будматеріал має бути стійким до зовнішніх факторів.
- Вага. Для мінімізації навантаження потрібно враховувати легкість одиниць.
- Якість стиків. З'єднання має бути міцним та непомітним.
Сьогодні асортимент магазинів повний товарів, які задовольняють усі ці запити. Так, для обробки в місцях з нормальним рівнем вологи беруть звичайний гіпсокартон.
Для зон з підвищеною вологістю набувають – ГКЛ вологостійкий. Ціна його буде вищою, але при цьому вам не доведеться турбуватися про виникнення цвілі, грибків або небажаного провисання. Вогнестійкий гіпсокартон дозволяє використовувати в пожежонебезпечних приміщеннях.
Наступний параметр – товщина.Для облаштування такого роду конструкцій задіють плити товщою 9,5 мм або 12,5 мм. Товстіший представник викличе занадто велике навантаження на систему. А найлегший прогинатиметься.
Не менш важливим є вибір кромки. Для побутових цілей використовують ГКЛ із прямим або витонченим краєм. Позначаються вони літерами ПК та КК відповідно.
Пряма крома гарантує безшовне стикування. Монтаж такої плити є найпростішим і кращим для житлових кімнат.
Витончена кромка ефективно проявляє себе в саунзлах, кухнях. Тут шви армуються стрічкою зі шпаклівкою та краще утримують усадку, перепади вологості.
Популярні бренди гіпсокартону на стелю у магазині bud24.com.ua
Siniat гіпсокартон стельова ціна якого знаходиться у вигідному сегменті - користується великим попитом у забудовників. Компанія старанно працює над оптимізацією продукції та випускає високоякісні конструктивні елементи для втілення найсміливіших ідей.
Ще одним брендом, що найбільш купується і впізнаваним, є Knauf. Німецький виробник впевнено тримає планку лідерства, а його товари завжди міцні та довговічні.
Поради щодо встановлення ГКЛ стеля
Клеїти листи на стелю – не найкраща ідея. Такий спосіб облицювання зустрічається рідко і застосовується для інших ситуацій.
Монтувати стельовий ГКЛ необхідно на попередньо зібране решетування.
Під час виконання робіт краще не економити простір. Встановлення за всіма правилами висоти дасть бажаний та довговічний результат.
Також не потрібно залишати зазори для вентиляції – зона вгорі цього не потребує. Не варто нехтувати і армуванням швів.
Як купити стельовий гіпсокартон в Києві?
Інтернет-магазин Буд24 постачає товари оптом та в роздріб. Оформляйте замовлення на нашому майданчику і ми швидко доставимо його у будь-яке місце по місту, області.