Фанера у Києві
Існує безліч натуральних та штучних будівельних матеріалів, використання яких не обмежується однією сферою. Лист фанери відноситься до одного з них.
Виріб довгий час залишається одним із фаворитів у покупців і не здає своїх позицій навіть із появою новинок на ринку. Секрет успіху товару полягає у його багатофункціональності, економічності та практичності. Про які ми поговоримо докладніше.
Переваги використання фанери в будівництві
В основі виробництва фанери – шпон із деревини різних порід (хвойних та листяних). Склеєний він перпендикулярно один до одного. Така структура пристрою дає отриманій основі високу міцність на стиск, вигин.
Лист фанери ціна якого невисока - чудово справляється зі значними навантаженнями, однаково в усіх напрямках. А ось, наприклад, стандартна дошка може тріснути при нерівномірному додатку сили.
Чередування волокон у фанері також зменшує можливість розширення та усадки матеріалу. Забезпечує збереження стабільних розмірів.
Фанера лист характеризується і рядом інших переваг:
- Придатністю для проведення складної роботи. Виріб легко обробляти, гнути та різати.
- Стійкістю до зовнішніх впливів. Листи не бояться вологи, добре переносять перепади температури.
- Масштабністю застосування. Високі властивості користувача роблять з основи практичний розхідник для багатьох завдань.
- Доступною ціною. Придбати лист фанери може кожен забудовник. Пиломатеріал знаходиться у доступному сегменті для оптових покупців та для приватного споживача.
- Висока щільність. Стандартна щільність складає 550/650 кг/м³. Існують також і спеціальні марки з показником до 1200 кг/м³. Такі значення дають розхіднику особливі можливості та вирізняються високою міцністю в дії.
Фанера також має невелику вагу. За рахунок цього товар легко перевозити з місця на місце, а головне його нескладно піднімати та тримати на висоті.
Різновиди типів та розмірів фанери
У продаж матеріал надходить у кількох варіантах. Фанера купити яку ви можете у нашому інтернет-магазині буває наступних типів:
- ФК звичайна. Ціна фанери такого виконання – найнижча, і підходить вона для користування в місцях, де не буде тривалої дії вологи чи інших агресивних умов.
- ФСФ. Цей тип може контактувати з водою, але показник його зносостійкості – невеликий.
- Ламінована. Така основа покрита міцною плівкою. Остання значно покращує можливості експлуатації та чудово служить довгий період часу в різних умовах.
- З антиковзним покриттям. Цей різновид також йде з додатковою ламінацією, і у верхньому шарі має насічки. Вони запобігають ковзанню та ідеально підходять для настилу будівельних лісів.
Також фанера умовно ділиться на три види за товщиною: тонку, середню та товсту.
Тонкий лист буває від 0,4 до 6 мм.Він, звичайно, не розрахований на серйозні навантаження, але часто використовується в меблевому виробництві та легких будівельних роботах.
Листи по 8-9, 10 мм, 12 мм і 15 мм - найходовіші. Їх беруть для покрівлі, обшивки поверхонь, виготовлення різної тари тощо.
Товсті вироби від 18 мм до 30 мм – вирізняються високою міцністю. Тому їх купують як несучі елементи, для опалубних робіт і виготовлення меблів. Також добре показали себе листи ДВП, які ви можете придбати у нас в магазині.
Застосування фанери в будівництві та ремонті
Фанера ціна якої є загальнодоступною є оптимальним рішенням скрізь, де потрібні великі обсяги витрати без зайвих витрат. Саме тому вона знайшла широке застосування у будівництві, і не тільки.
Сьогодні листи купують для:
- монтаж опалубки;
- споруди рам, балок, перегородок тощо;
- зведення несучих конструкцій;
- пристрої підлоги, дахів, стін;
- складання сендвіч-панелей;
- декоративної обробки поверхонь.
Як купити фанеру у Києві?
Знайти якісну фанеру від перевіреного виробника ви зможете на нашому майданчику – Буд24. Замовити фанеру, ОСБ та інші листові матеріали можливо декількома способами: зв'язавшись з нами по телефону або сформувавши онлайн.
Для покупки на сайті – натисніть клавіші “Купити” або “Швидка покупка”. Гарантуємо швидку доставку протягом найближчої доби по всій Україні.