Екструдований пінополістирол у Києві
Екструдований пінополістирол – матеріал, який широко застосовують у різних галузях будівництва. Завдяки унікальній структурі, виріб задіють не тільки як утеплювач, а й як основу конструкцій несучого та допоміжного типів.
Переваги використання пінополістиролу в будівництві
Полістирол схожий за складом на звичний пінопласт, але відрізняється технологією створення гранул. Вихідну полімермасу обробляють парою або іншими хімічними речовинами. Під дією тепла та тиску формується легка, пориста структура. Після цього гранули охолоджуються і їх готують кінцевий продукт потрібної форми, розмірів.
Такий спосіб виробництва робить пінополістирольну основу однорідною. Вона має велику механічну міцність та здатна витримувати значні навантаження, не деформуючись.
Завдяки замкнутій пористій базі, утеплювач пінополістирол – не пропускає вологу та запобігає розвитку грибка/цвілі.
До інших переваг товару відносяться:
- Низька теплопровідність. І це головний плюс розхідника. Пінополістирол ціна якого переважно нижча, ніж в інших ізолянтів – ефективно зберігає тепло у будівлі.
- Вогнестійкість. Деякі марки ППС не підтримують поширення вогню навіть під час пожежі.
- Гарні шумоізоляційні властивості. Основа чудово гасить ударні шуми. І може використовуватися для цієї мети – всередині та зовні приміщень.
- Невелика вага. Значно полегшує перевезення, а також роботу майстрам.Плитний матеріал не дає навантаження на фундамент, стіни та інші частини споруди.
- Тривалий термін експлуатації. При правильному монтажі виріб простоїть не менше 30 років.
Всі ці фактори пояснюють швидку окупність продукції та популярність серед покупців.
Як вибрати пінополістирольні плити?
Теплоємний, легкий та доступний за ціною утеплювач надходить на ринок у вигляді листів. Існує два поширені типи:
- Звичайний.
- Екструзійний пінополістирол.
Класичний полістирол листовий складається з дрібних повітронаповнених гранул. Утворені тут порожнечі забезпечують гасіння звуку, тому такий варіант часто беруть саме для шумоізоляції.
ЕППС являє собою будматеріал із закритопористими осередками. Він йде із найнижчим показником теплопровідності (від 0,029 до 0,034 Вт/мК) та значенням водопоглинання – до 0,4%. Його використовують у утепленні вертикальних, горизонтальних поверхонь. І навіть за умов вологого середовища, без додаткової гідроізоляції.
Одиниці з високою щільністю купують у місцях із великим навантаженням. Наприклад, під підлогу під стяжку, під облаштування фундаменту – замовляють плити зі значенням 40-50 кг/м³. Для фасадних робіт житлових об'єктів рекомендують – не менше 25 кг/м³, а для промислових – від 35 кг/м³.
Товщина листів визначається розрахунковим методом. Під час розробки проекту фахівці враховують термічний опір та коефіцієнт теплопровідності.
Популярні бренди пінополістиролу на bud24.com.ua
В Україні пінополістирол має попит. Актуальний асортимент тут представлений не лише зарубіжними, а й місцевими компаніями.
Так, виробник Penoboard має кілька варіацій випуску, кожна з яких відповідає потребам забудовника. Бренд Symmer – постачає гладкий та жорсткий ЕППС підвищеної міцності, зі східчастою формою кромки.
Поширеним вибором є і полістирол Техноніколь. Фірма давно виборола довіру клієнтів і вже тривалий час котирується серед передових виробників.
Поради з монтажу ЕППС
Встановлювати плити можна кількома способами. Садити на спеціальний клей для полістиролу або кріпити дюбелями. У роботі важливо дотримуватись послідовності етапів.
Основу необхідно попередньо очистити та бажано заґрунтувати. Кріплення листів виконують знизу в єдиному напрямку горизонталлю. Монтаж рядів проводять встик без зазорів. Якщо потрібно підкоригувати розташування плити – робіть це протягом перших 5 хвилин після прикладання. Для закладення щілин можуть застосовувати пінопластову крихту.
Як купити пінополістирол у Києві?
Придбати вироби різної товщини та параметрів можна на сайті інтернет-магазину Буд24. Гарантуємо швидку доставку.
Пропонуємо також послуги вантажників, які безпроблемно піднімуть розхідники на потрібний поверх, розвантажать машину.