Профіль CW у Києві
Гіпсокартон – один із найцікавіших будівельних матеріалів. Він настільки універсальний, що знайшов застосування не лише у стандартному вирівнюванні стін та стель, а й у створенні неординарних декоративних елементів.
Основою для його міцного закріплення є металеві профілі. Різні типи деталей вміло комбінуються майстрами й у результаті виходить міцний, надійний каркас. Далі ми хочемо докладніше розглянути профіль ЦВ та зону його дії. Кріплять ГКЛ також на дерев'яний брус або спеціальний клей для гіпсокартону.
Основні переваги використання профілю СВ
Коли справа доходить до вибору планок для основи, покупці вражаються доступною різноманітністю.
Стійковий профіль для гіпсокартону необхідний для побудови вертикальної опори в каркасі перегородки. Випускається він у вигляді легкої планки із металу у формі літери С.
Його монтаж проводиться разом із напрямним UW-елементом. Така комбінація у складанні дозволяє отримати якісну решітку для встановлення листів із гіпсу.
Профіль СВ найчастіше йде відразу оцинкованим від заводу-виробника. А тому він точно не іржавіє і простоїть певний період.
Виріб зі сталі відрізняється високою здатністю, що несе, і здатний витримати різні навантаження, не втративши при цьому стійкості.
До інших переваг товару варто віднести:
- відмінну міцність;
- легкість монтажу;
- актуальну ціну;
- стійкість до дії вологи та вогню;
- тривалий термін експлуатації;
- екологічна чистота.
Як правильно вибрати розміри матеріалу
Почати варто з оцінки габаритів майбутнього конструктиву. На полиці магазинів СВ-планка надходить стандартною довжиною від 2,5 м до 4,0 м. Тут підбір здійснюється, виходячи з необхідної висоти перегородки.
Типові ширини стійкової продукції представлені у показниках:
- CW-50;
- профіль CW 75;
- профіль CW 100.
Такий розбіг дозволяє вибрати оптимальну товщину стінки. Стандартні параметри сприяють точному стикуванню з напрямним елементом (UW) і допомагають досягти щільного, без зазорів корпусу.
Оптимальна товщина металу становить 0,4 – 0,45 мм. Посилені деталі складних споруд мають товщину 0,5 – 0,55 мм. А для полегшених систем потрібні профілі – 0,38 мм.
Застосування деталей у будівництві
Якщо метою вашого облаштування стає зведення перегородки або фальш-стіни, профіль CW ціна якого невисока допоможе вам у цьому.
Даний тип продукції вертикально розташовується на рівних відстанях по основі і надає конструкції додаткової жорсткості, що створюється.
Профіль для перегородок із гіпсокартону також задіюється для формування каркасу, що підходить для інтеграції інженерних систем. До них відносяться - вентканали, електропроводка. Використовується профіль для установки дверних отворів, віконних блоків.
Таким чином, без CW не обходиться будівництво:
- житлових будинків;
- комерційних будівель;
- вузькоспеціалізованих споруд (лікарень, навчальних закладів);
- торгово-розважальних комплексів та багато іншого.
Популярний бренд профілю CW на bud24.com.ua
Профіль для гіпсокартону від Knauf – це про надійність, міцність та довговічність. Бренд дуже довгий час працює у сфері виробництва будматеріалів і може запропонувати покупцеві не тільки хорошу вартість, а й точну якість, перевірену на практиці.
Особливості монтажу профілю
З ГКЛ досить просто працювати. Все, що вам знадобиться – це набір металопрофілів, самі листи, а також шпаклівка для затирання швів.
На початку йде етап підготовки та розмітки поверхні. Далі проводиться установка напрямних планок (UW) – вони кріпляться до підлоги та стелі. Потім можна розпочати монтаж CW. Деталі вставляються в UW профіль і фіксуються шурупами по металу.
Особливих проблем, як правило, не виникає. Головне точно підібрати елементи стикування за розмірами. Якщо потрібна шумоізоляція, краще застосувати спеціальні профілі для звукоізоляції.
Як купити профіль CW у Києві?
В інтернет-магазині Буд24 можна оформити замовлення на покупку оптом та в роздріб. Постачаємо клієнтам лише найкращу продукцію від перевірених компаній у широкому асортименті.