Мінеральна вата для утеплення у Києві
Сьогодні українці все більше прагнуть досягнення енергоефективності. Зберегти тепло взимку та прохолоду влітку всередині допомагає – якісний утеплювач мінвату. Витратник на основі натуральних компонентів користується попитом в індустрії будівництва, оскільки підходить для ізоляції всіх типів будівель.
Вата для утеплення: переваги використання
Вибір ізоляційного будматеріалу – завдання відповідальне. Досвідчені фахівці висувають до нього цілий перелік вимог:
- хорошу роботу у високо- та низькотемпературному режимі;
- експлуатаційну довгостроковість;
- стійкість до біологічного впливу;
- екологічна безпека.
Усім цим критеріям відповідає сучасна мінвата. Товар виготовляється з гірських порід, скла та смол. Останні виконують роль з'єднувача компонентів.
Мінеральна вата ціна якої за коштами більшості покупців вважається універсальною у всіх сенсах. Теплоізолянт має хаотичну волокнисту структуру, яка вигідно відрізняє її від інших видів виробів.
Міцність у ній залежить від упорядкованості та орієнтації волокон. Чим більше вертикально орієнтованих елементів міститься, тим вище міцність на стиск.
Крім того, ниткоподібні структури чудово утримують повітря та перешкоджають втраті тепла. З цієї причини мінвата для утеплення відмінно поглинає звуки.
Матеріал стійкий до займання і не виділяє токсичної пари.Окремо хочемо згадати можливість збереження форми, а також стійкість сировини до гниття та корозії.
Основні види та розміри продукції
Купити мінвату можна різну за складом. Серед найпопулярніших класифікацій:
- Базальтова вата. Виготовляється з базальтового волокна. Має найбільшу густину серед усіх представників. Практично не вбирає воду, чудово тримає тепло.
- Скловата. Цей матеріал виробляють із натурального піску, скла, спецдобавок. Не боїться агресивного середовища, що використовується при монтажі на нерівних поверхнях. Доступна за ціною.
- Шлакувата. Така мінвата ціна якої відрізняється низькими показниками, відноситься до бюджетних ізолянтів. У її основі шлакові склади, відходи виробництва. Беруть її зазвичай для облаштування нежитлових об'єктів, гаражів.
Сировина надходить на ринок у форматі плит та рулонів. Застосування вати обумовлено щільністю. М'якіший вигляд необхідний для внутрішнього утеплення, жорсткий – для зовнішнього.
Оптимальна розмірна товщина – це мінвата 50 мм та мінвата 100 мм, а також проміжок між ними (60, 75,80 мм). Цих показників цілком достатньо для обігріву та звукоізоляції всередині/зовні будівлі. Захистом для мінвати від конденсату використовується спеціальна паробар'єр плівка.
Популярні бренди мінвати на bud24.com.ua
На нашій онлайн-платформі можна купити продукцію від перевірених розробників. Рекомендуємо звернути увагу на відому німецьку компанію Knauf. Мінвата Кнауф - це запорука високої якості, надійності та довговічності.
Мінвата Техноніколь також має попит серед клієнтів. Бренд-виробник не тільки пропонує нові рішення в товарах, а й конкурентоспроможний за вартістю.
Основні рекомендації щодо монтажу
У більшості випадків мінеральну основу залучають до обробки фасадів. Тут передбачено кілька варіантів обробки – мокрим способом та вентильованим.
У першому випадку плити кріпляться прямо на основу, а потім оформляються декоративною штукатуркою або фарбою.
У вентильованому фасаді передбачено складання обрешітки з рейок, на яку монтуються елементи. Такий пристрій добре захищає утеплювач від намокання.
Існують деякі нюанси при обробці вати. Підгони за розмірами потрібно виконувати спеціальною пилкою або довгим ножем, при цьому не забуваючи залишити припуск 5-10 мм (для плит) та 10-20 мм (для матів).
Саме укладання важливо проводити дуже щільно. Залежно від конструкції, матеріал допускається садити на спеціальний клей для мінвати або кріпити анкерами, дюбелями.
Як купити мінеральну вату у Києві?
Придбати утеплювач, а також клей до нього та кріплення можна лише за пару хвилин. Для цього складіть замовлення в інтернет-магазині Буд24. Доставимо вашу покупку прямо на будмайданчик – власними авто з різним завантаженням.